Про нас

Ми турбуємось про Ваше здоров'я!

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР “МЕДІУС” – це універсальний лікувально-діагностичний заклад, який надає медичну допомогу якісно-нового рівня за доступними цінами.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР “МЕДІУС” об’єднав спеціалістів найвищого рівня у єдину професійну команду, мета якої – надати кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту. У нашому центрі консультативний прийом ведуть лікарі-професіонали, що люблять свою справу і людей.

Наше бачення

Особливістю закладу і, водночас, його сильною стороною є постійне впровадження та використання новітніх технологій., яке дозволяє максимально точно діагностувати стан Вашого здоров’я, адже якісна діагностика – запорука успішного лікування.

Основні напрямки роботи: гінекологія, оториноларингологія, гастроентерологія, педіатрія, сімейний лікар та сучасне УЗД дорослих та дітей.

Ми завжди турбуємось про своїх пацієнтів, саме тому, використовуємо лише найефективніші методи медичної допомоги, які дозволяють досягнути високих результатів за мінімальний проміжок часу. На базі МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ “МЕДІУС” працюють висококваліфіковані спеціалісти, що мають багаторічний досвід роботи, кваліфікаційні категорії, у своїй діяльності керуються міжнародними стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.

Тільки завдяки плідній співпраці та високого професіоналізму працівників МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ “МЕДІУС” можливе досягнення світового рівня якості, адже основною метою є правильний діагноз та ефективне лікування!

Медичний центр

Ми постійно інвестуємо у розвиток та новітні технології

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР “МЕДІУС” знаходиться у зручному місці, поряд з центральною лікарнею міста, за адресою м. Мукачево, вул. Пирогова, 27 (2-й повурх). Медичний центр обладнаний всім необхідним згідно табелів оснащення для надання лікувально-діагностичної допомоги мешканцям міста Мукачева, району та області.
Ведеться попередній запис на прийом у телефонному режимі та через сайт медичного центру. Ви завжди зможете проконсультуватися по будь-яким питанням, що виникають зателефонувавши на нашу рецепцію за телефонами:
Vodafone +380990348848
Київстар +380980348848

З турботою про Ваше здоров’я!

Відгуки наших пацієнтів

  • Обожнюю цю клініку!!!! Особливо свою улюблену Мар'яночку Андріївну!! Вона спеціаліст від Бога, це людина з великої букви. Завжди привітна і хороша, завджи допоможе і підскаже. У мене лише позитивні емоції та яскраві враження. Також хочу відмітити Тетяну Іваніну, спеціаліста УЗД кабінету, дуже хороший лікар і фахівець! Я задоволена результатом!!!
    Аліна Стегней
  • Добрый день. Ехала в отпуск на Закарпаття,у меня был в носу фурункул,за ночь в поезде все стало печально,опухло лицо стало закрыто пол глаза. Как только сошли с поезда поехали искать местную больницу,меня в ней не захотели обслуживать хотя на территории и хирургия и лор отделения были... Когда расстроенные выходили с этой территории на выходе увидели этот центр и зашли,подумала а вдруг тут помогут. И мы не ошиблись, на месте заканчивал прием доктор Бора И.В.. Судя по телефонным звонкам он закончил прием и спешил куда-то, но меня и еще 2 пациентов обслужил. Он меня прооперировал дал хорошие рекомендации,был очень аккуратный,вежливый и т.п. Девочки на рецепции и в манипуляционном кабинете тоже умнички,приятные и профессионалы своего дела как и доктор.Спасибо огромное вам,что вы цените своих пациентов! Удачи и процветания!
    Анастасія Шевчук
  • Все на высшем уровне, не то что наши обшарпаные кабинеты. Приветливые и вежливые специалисты
    Буришин Анна